Skrzynka Pomysłów

22-03-2010

Podziel się swoją opinią na temat Wapno.info. Napisz, czego brakuje na portalu. Wyznacz kierunek rozwoju Internetowego Wapna!

Redakcja Wapno.infoKomentarze


anonim na Wapno.info

18:34 14-01-2015

pozdrowcie bolesia kubasika z ogrodowej od wapnianki


anonim na Wapno.info

13:21 20-10-2014

Ja na miejscu ex-dyrektora wstydziłbym się za to, że ktoś próbuje "odszczekując się" w tak szczeniacki sposób zabierać głos w jego sprawie. Pomimo mojej dezaprobaty dla jego działań ( a właściwie ich braku ) wiem, że jest to kulturalny człowiek i nie sądzę aby był zadowolony z Twojej aktywności na tym forum. Tyle w temacie z mojej strony. Ktoś zadał pytanie nt. Vivy, ja podałem swoją interpretację wydarzeń i tyle. Masz inną interpretację tej sprawy to ją przedstaw i wtedy możemy dyskutować. Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą nt. wyborów.


anonim na Wapno.info

12:48 20-10-2014

taki jaki ty do ex- dyrektora


anonim na Wapno.info

12:31 20-10-2014

Nie rozumiem dlaczego nawiązujesz do rzeczonego ekonomisty, przecież on nie ma nic wspólnego z tą dyskusją? Widziałeś w którejkolwiek wypowiedzi nawiązanie do jego osoby? Usilnie starasz się wplątać w tą dyskusję osobę kompletnie z nią nie związaną. Jaki masz w tym cel?


anonim na Wapno.info

11:25 20-10-2014

w śród kandydatów to jeden jest ekonomista


anonim na Wapno.info

11:24 20-10-2014

W wyborach nie startuję więc nie musisz martwić się o skutki mojego nazbyt gospodarnego podejścia dla gminnego majątku i budżetu. Ekonomistą również nie jestem, staram się myśleć jak dobry gospodarz. Wydaje mi się, że nikt normalny w normalnych warunkach nie sprzedaje swojego domu/majątku za ułamek jego wartości. Chyba, że stoi się na krawędzi bankructwa i do przetrwania potrzebne są każde pieniądze. Jeżeli tak jest, niech opatrzność czuwa nad nami. Dyskusja rozpoczęła się od rozmowy nt. Vivy i GOKu. Smutną prawdą jest, że na dzień dzisiejszy młodzież nie ma absolutnie nic do robienia w Wapnie i to jest dramat.


anonim na Wapno.info

10:40 20-10-2014

Jak po wyborach taki "ekonomista" dojdzie do władzy to gmina zmieni się .........na gorsze


anonim na Wapno.info

10:18 20-10-2014

Trzeba było w takim układzie obiektu nie sprzedawać i poczekać na "lepsze czasy". Koszt utrzymania budynku nie jest aż tak duży aby ten fakt był argumentem do wyzbywania się najbardziej atrakcyjnego majątku gminy za bezcen. W Damasławku jest "kobieta z jajami" potrafiąca wywalczyć swoje w gminie i poważnie traktująca swoją pracę w przeciwieństwie do naszego ex-dyrektora.


anonim na Wapno.info

09:21 20-10-2014

Wydawać się może iż tak żle wyceniony obiekt , to chętnych do zakupu będzie bez liku, ale o ile ja wiem to obiekt "bardzo atrakcyjny" w "atrakcyjnej miejscowości" został sprzedany w 3 lub 4 podejściu ze względu na brak kupujących / tak nawiasem trzeba było GO kupić i otworzyć DOM KULTURY / Gmina Damasławek jest 3-krotnie większa i przeznacza z budżetu gminy duże pieniądze na kulturę/


anonim na Wapno.info

11:07 17-10-2014

Lokal stoi pusty i taki zapewne stał będzie. Obecny właściciel nie kupił zapewne lokalu po to, aby zrobić w nim cokolwiek. Obiekt został sprzedany za tak skandalicznie niską cenę, że znalazł się sprytny który po prostu ma ochotę zarobić na prowizji. Najprawdopodobniej lokal zostanie wystawiony ponownie na sprzedaż, tym razem za dużo wyższą cenę a prowizja wyląduje w kieszeni tego spryciarza. Niby wolny rynek, ale sprzedawać taki obiekt za tak śmieszne pieniądze to bardzo delikatnie mówiąc "niegospodarność" ze strony osób odpowiedzialnych za wycenę i sprzedaż. Niestety nie liczyłbym na powrót do starych czasów VIVY i Feniksa, to nie jest już możliwe. Za to w Damasławku masz prężnie działający Dom Kultury, tam znajdziesz rozrywkę i kulturę na najwyższym poziomie, rewelacyjne koncerty, zabawy itp. U nas tak nie można było Domu Kultury rozkręcić? Pewnie nie bo do tego trzeba odpowiednich ludzi, Dom Kultury w Damaszku ma jak widać fantastyczną Panią dyrektor która udowodniła, że nawet w zapyziałej dziurze można gościć KULT, HEY i inne najlepsze kapele.


anonim na Wapno.info

21:07 16-10-2014

Brakuje vivy ! Nie mogę pojąć dlaczego lokal stoi pusty skoro mógłby jakoś funkcjonować. Z kim nie rozmawiam, każdy tęskni za czasami vivy. Dlaczego inwestor, który kupił ten lokal nic z tym nie zrobi? Pamiętam ostatnie imprezy i faktycznie było mało osób, ale wystarczyłoby trochę pomyśleć. Gdyby był tak jak za starych czasów, autobus z okolic dowożący ludzi na imprezę to myślę, że z brakiem gości nie byłoby problemu. Bo nie oszukujmy się ludzie młodzi mają problem z transportem, niektórzy chcą sobie wypić i jak mają przyjechać autem na imprezę odpuszczają sobie. Co się stanie z tym lokalem, wiadomo coś?


anonim na Wapno.info

10:14 04-12-2013

wszystkim gornikom z okazji ich swieta zycze wszystkiego najlepszego byla wapnianka h.l.k z lubonia


anonim na Wapno.info

07:10 25-03-2013

GRATULUJĘ!!! Po obejrzeniu WASZEJ galerii zdjęć jestem pod wrażeniem. Jesteście społeczeństwem na dobrej drodze do owocnej integracji. ROBICIE COŚ DLA SIEBIE, swoich BLISKICH i SĄSIADÓW. Nie oglądajcie się na płatną władzę bo ona ma was w ... Co sami zrobicie to wasze. A mieszkanie w takim molochu w jakim ja mieszkam to udręka!!! Pozdrawiam i życzę wielu dobrych pomysłów!!! Marek G. z Poznania


anonim na Wapno.info

01:21 03-03-2013

ha ha ha Wapno i jego atrakcje to brzmi jak woda na Marsie


anonim na Wapno.info

10:45 27-02-2013

czy chodzi o turystów znających historię Wapna i mogących zarazem korzystać z atrakcji ? Rzeczywiście nie znam takich ! Władzy korzystających z atrakcji Wapna też nie znam.


anonim na Wapno.info

11:51 26-02-2013

Wapno -brakuje turystów ludzi którzy znali by historie tego pięknego urokliwego miasteczka ,atrakcji dla nich,władze jak coś robią to tylko dla siebie


anonim na Wapno.info

14:48 08-01-2013

Sezon grypy i przeziębień w pełni, a u nas nie ma lekarza.I nikt nic nie wie.A gdzie są nasze władze gminne i radny powiatowy? Czy my "szarzy obywatele" potrzebni jesteśmy tylko wtedy,gdy są wybory? Ale proszę pamiętać,że naród jest pamiętliwy,i tak szybko nie zapomina.jaś


anonim na Wapno.info

10:39 08-01-2013

Teraz rozumiem dlaczego nie mogę się dodzwonić do przychodni,a potrzebuje leki bo mam tylko na trzy dni.Cóz wypada szukać kogoś nowego,ale czy blisko się uda?To przykre być tak potraktowanym i chyba móśi być ważna przyczyna,że doktor tak postąpił.Można to było załatwić inaczej i teraz nie było by stresu co dalej....?


anonim na Wapno.info

00:14 08-01-2013

Przedstawiam Państwu” historię z Pieprzykiem” Faktem jest iż, z dniem 1 stycznia 2013 roku zamknięto przychodnię prowadzoną przez doktora Pieprzyka. Ów doktor zamknął ją z dnia na dzień nie powiadamiając okolicznych mieszkańców o tym fakcie. Zostawił bez opieki medycznej bardzo dużo osób, pozostawił ich w niewiedzy o tym że, leczył ich już nie będzie. Faktem jest iż, do góry w tym samym budynku jest inny lekarz, ale jego możliwości przyjmowania takich ilości ludzi, jakie był w okresie świąteczno- noworocznym były poza jego możliwościami. Sama również Pani doktor była w zaskoczona faktem zamknięcia przychodni przez doktora Pieprzyka. To rodziło wiele sytuacji stresowych. Jestem zbulwersowana faktem iż , nikt z włodarzy naszej i nie tylko naszej gminy nie przejął się faktem, braku lekarza. Iż pacjenci w naprawdę ciężkich przypadkach chorób musieli szukać pomocy w szpitalach, i z dnia na dzień pomocy u innych lekarzy, skoro wiadomo że i tak przychodnie są oblężone, a prywatna praktyka lekarska KOSZTUJE!!!! Czy lekarze z prowincjonalnych miasteczek i wsi mają ludzi za zwykłych cepów??????????? Czy mało składek ciągnie od nas rząd żebyśmy byli upokarzani jeszcze w swych najsłabszych dniach swojego życia- choroba, ból? Jak może tak lekarz postąpić zamknąć drzwi i odejść- czy ten świat zwariował? Lekarz jest zobowiązany do udzielania pomocy i nie może odmawiać leczenia, a gdy go nie ma wyznacza zastępstwo!!! Czy my ludzie ze wsi nie zasłużyliśmy sobie na GODNE LECZENIE I INFORMACJĘ??? Czy doktor Pieprzyk ma jakieś wyrzuty sumienia, czy przeszło mu przez myśl że jego postępowanie ma swoje konsekwencje??????????? Gdzie jest nasz doktor roku????? Wiesniak


anonim na Wapno.info

22:48 06-01-2013

A może by tak na „Wapno.info” ogłosić plebiscyt na CZŁOWIEKA ROKU 2012 Gminy Wapno (Propozycja do właściciela strony). Może jest w naszej gminie człowiek skromny nierzucający się w oczy zasługujący na wyróżnienie. Przy okazji przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą świątynię i duszpasterza naj. (strona „wągrowiec.nasze miasto”). MARYCH


anonim na Wapno.info

22:09 02-10-2012

Propozycję dotyczącą OGŁOSZEŃ uważam za znakomity pomysł.Myślę, że będzie można za jej pośrednictwem coś sprzedać lub kupić, a może podarować potrzebującym. GRATULUJĘ POMYSŁU. Marych


anonim na Wapno.info

20:09 02-10-2012

Co by szanowna Redakcja powiedziała na zakładkę pt. Ogłoszenia? Mieszkańcy Wapna za jej pośrednictwem mogliby informować co np. mają do sprzedania lub jakie usługi oferują, czego szukają itp.


anonim na Wapno.info

20:47 25-09-2012

pomyslow jest wiele i wypalily by napewno ale co z tego jak jest brak organizacji i checi ze strony gminy .a jeden z pomyslow jaki mam to plac zabaw dla dzieci nasze pociechy nie maja miejsca na zabawe , bawia sie w przy blokowej piaskownicy w ktorej swoje potrzeby zalatwiaja kury,psy itp.plac zabaw powinien byc ogrodzony i monitorowany przez monitoring ktory nie jest drogi by zapewnic bezpieczenstwo i dzialac przed wandalami. a jesli chodzi o wzbogacenie gminy i przyciagniecie turystow powinno sie stworzyc mini muzeum kopalni soli ktora ma swa historie . sam wychowalem sie na slasku w kregu kopaln i wiem ze ten pomysl jak i inne wypalily by ,ale potrzeba checi i organizacji by cos stworzyc i zyskac .jedyna osoba ktora walczy z nuda i z pamiecia Wapna jest Pan Zbigniew Grabowski WIELKI SZACUNEK dla Tego organiozatora.


anonim na Wapno.info

12:14 16-09-2012

Dom publiczny!


anonim na Wapno.info

09:57 16-09-2012

Ten bar to dobry pomysł. Kawa, ciasto, itd...


anonim na Wapno.info

17:32 15-09-2012

jak najbardziej takie cos moze byc podam jeszcze godziny otwarcia od 10-22jakby to wypalilo przynajmniej jakbym przyjechala do wapna a jestem czesto to bym wpadla byla wapnianka h.lipiak [kaiser]pozdrawiam


anonim na Wapno.info

22:18 14-09-2012

Sądzę, że bar dla młodzieży. Oczywiście w kameralnym nastroju, odpowiedni dla zakochanych z kawą, ciasteczkami i zakąską. Życzę powodzenia w biznesie!!! MARYCH


anonim na Wapno.info

11:09 14-09-2012

Ja bym połączyła lodziarnie z cukiernią. Myślę, że to by wypaliło. PS


anonim na Wapno.info

08:53 14-09-2012

z pewnością bukmacher


anonim na Wapno.info

20:38 13-09-2012

Czy sądzisz, że w Wapnie przydałby się: a) sklep metalowy b) cukiernia / lodziarnia c) punkt przyjmowania opłat d) salon GSM e) inne pomysły (opisz) Prosimy o odpowiedzi w komentarzach.


anonim na Wapno.info

19:30 05-04-2012

Wszystkim Wesołych Świąt i mokrego dyngusa :))))


anonim na Wapno.info

19:55 12-03-2011

Idzie wiosna,więc trzeba się zakochać!!!Tylko w kim?Może ktoś też się chce zakochać?


anonim na Wapno.info

22:17 17-02-2011

A ja myślałem że Belial to ktoś, kto lata po dworzu z gołą dupą.


anonim na Wapno.info

13:10 17-02-2011

Belial czasami zwany Beliar lub Berial, Mroczny Starzec lub Albatros (z hebrajskiego בְּלִיַּ֫עַל belijja'al, które jest połączeniem 'blj' czyli negacji i 'ja'al' oznaczającym słowo użytek) – jeden z upadłych aniołów (w niebie należał do chórów Cnót i Aniołów) i czterech piekielnych książąt (pozostali to Szatan, Lucyfer i Lewiatan), symbolizuje płodność ziemi, niezależność oraz kierunek geograficzny północ. Często jest utożsamiany z Szatanem. Dosłowne tłumaczenie brzmi "ten, który nie ma pana", "niegodziwiec świata", "ten, który podnosi bunt" bądź "nic niewart".


anonim na Wapno.info

18:10 12-02-2011

To akurat fakt. Z tego co wiem, to lider zespołu wziął tę nazwę z jednej z książek Mastertona... Tak czy owak chętnie bym posłuchał nuty Beliala :)


anonim na Wapno.info

12:48 12-02-2011

Belial to imię diabła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


anonim na Wapno.info

13:33 09-02-2011

Potencjał tkwi w czytelnikach portalu! Prosimy o przesłanie wiadomości email na adres kontakt@wapno.info. Będziemy mogli ustalić szczegóły przekazania nam kasety.


anonim na Wapno.info

22:22 08-02-2011

Czy w Protaktynie nie grała jeszcze Basia? Mam kasetę magnetofonową z nagraniami zespołu Belial. Chłopaki się chyba nie pogniewają jak udostępnię ;-)


anonim na Wapno.info

18:14 02-02-2011

Na kółku plastycznym i folklorystycznym powstało wiele ciekawych prac, a na fotograficznym- zdjęć (chyba mieli też kamerę). Ciekawe co sie z tym wszystkim stało? Może ktoś wie? A może redakcja wejdzie w kontakt z panem Grzegorskim i sie dowie?


anonim na Wapno.info

20:36 01-02-2011

applause:) bez wątpienia było czystym sarkazmem...


anonim na Wapno.info

16:55 31-01-2011

Nie wiem, czy tak bez wątpienia, to ciężki gość.


anonim na Wapno.info

16:24 31-01-2011

bez wątpienia pan Grzegorski posiada archiwum z tamtych lat i również bez wątpienia je udostępni...


anonim na Wapno.info

18:19 30-01-2011

Może Pan Stefan Grzegorski posiada jakieś archiwum?


anonim na Wapno.info

08:16 29-01-2011

Pamiętam te czasy i mile wspominam. Sama byłam członkiem kółka plastycznego i folklorystycznego. Było jeszcze kółko fotograficzne, lekcje języka angielskiego, studio nagrań, koncerty rockowe, przyjeżdżał pan Walerian Krenc z tvp Bydgoszcz i śpiewaliśmy piosenki jego zespołu dziecieńcego. A pamiętacie Mini Playbeck Show?Dużo się wtedy działo, jednak nie mam żadnej pomiątki, ani zdjęć z tamtych czasów.


anonim na Wapno.info

23:05 26-01-2011

Może chociaż zdjęcia jakieś? Chętnie bym popatrzył na fotki z tamtych czasów. Trzeba przyznać, że wtedy dom kultury działał na prawdę prężnie!


anonim na Wapno.info

23:03 26-01-2011

Może ktoś ma normalne nagrania swoje, nie z telewizji? Protaktyn znam tylko z opowiadań, ale chętnie bym posłuchał. Poza tym był jeszcze zespół Belial. Jakieś inne jeszcze też istniały?


anonim na Wapno.info

10:02 25-01-2011

Z wykorzystaniem wspomnianych nagrań może być problem ze względu na prawa autorskie, których właścicielem jest zapewne TVP. Inaczej sprawa miałaby się, gdyby fragmenty filmu byłyby zamieszczone np. na youtube. Wtedy bez wahania moglibyśmy zamieścić te filmy na portalu.


anonim na Wapno.info

20:46 24-01-2011

i co? teraz następuje ten moment w którym prosimy cię o udostępnienie nagrań?


anonim na Wapno.info

19:50 23-01-2011

Ja równiez pamiętam zespół PROTAKTYN oraz program "Co w trawie piszczy" o działalnosci naszego Domu Kultury, wyemitowany w TVP Bydgoszcz. Mam ten program nagrany na kasecie VHS, jak również przegrany na płytę CD.


anonim na Wapno.info

19:48 23-01-2011

Ja równiez pamiętam zespół PROTAKTYN oraz program "Co w trawie piszczy" o działalnosci naszego Domu Kultury, wyemitowany w TVP Bydgoszcz. Mam ten program nagrany na kasecie VHS.


anonim na Wapno.info

21:45 19-01-2011

Być może ktoś dysponuje archiwalnymi nagraniami? Chętnie je zamiescimy na portalu.


anonim na Wapno.info

21:17 19-01-2011

hej; oczywiście Protaktyn Paulina; Milena ;Monika... Dziewczyny - a może REAKTYWACJA?


anonim na Wapno.info

22:20 18-01-2011

bylo jeszcze kilka innych zespołów - pamietam miedzy innymi BELIAL czy CHAOS. A występ zespołu Protaktyn wyemitowała w latach 90-tych tv Bydgoszcz w reportazu o Gminnym Ośrodku Kultury. Może ktoś to wtedy nagrał ...magnetowidem :-)


anonim na Wapno.info

20:31 17-01-2011

Ja najbardziej mam w pamięci gry(piłkarzyki o które zawsze była wojna :P), ale ten zespół mi spokoju nie daje.Chyba Paulina Solecka w nim miała swój udział, ale pewny nie jestem.


anonim na Wapno.info

13:09 17-01-2011

Pamiętam "Kółko modelarskie",ale niestety,nie mam zdjęć.


anonim na Wapno.info

23:07 16-01-2011

Protaktyn tylko ze słyszenia, pamiętam za to doskonale rybki pana Zbrzeźnego i gry planszowe u pani Doroty :D


anonim na Wapno.info

21:00 14-01-2011

Czy pamięta jeszcze ktoś zespół "PROTAKTYN", albo "Klub pod 13" czy kółko modelarskie które działały w wapieńskim GOKu? Może posiada ktoś jakieś zdjęcia?


anonim na Wapno.info

18:38 11-01-2011

Od marudzenia jeszcze nikomu dobrobytu nie przybyło. Zamiast wymyślać problemy zaproponuj rozwiązania malutki. Orwiliusz Krotofil


anonim na Wapno.info

17:10 11-01-2011

A może ktoś wie gdzie w Wapnie można dostać jakąś gobra pracę


anonim na Wapno.info

21:59 10-01-2011

Skoro jest tak smutno,to wrzuć jakiś temat(im bardziej kontrowersyjny,tym lepiej),a wtedy pogadamy. Dla mnie portal jest OK.


anonim na Wapno.info

16:52 29-11-2010

Na portalu brakuje aktywności. Jakoś tu smutno. Historia jest po to aby współczesnie się nią cieszyc i na tym zarabiać. Wapnu brakuje menagera z prawdziwego zdarzenia wtedy bedzie wesoło. W Wapnie panuje marazm, reklama jakiejs staniny koni (takich są tysiace i lepsze) nic nie da. Potrzeba gospodarza z wizją czego w Wapnie brak!!!!


anonim na Wapno.info

22:57 12-05-2010

Informacje o wspomnianych tematach można znaleźć po kliknięciu "Pomoc w uzależnieniach" (sekcja "Zajrzyj tutaj" po prawej stronie portalu).


anonim na Wapno.info

11:03 12-05-2010

Bardzo dziekuję!BK


anonim na Wapno.info

10:41 12-05-2010

Naturalnie. Cenne są dla nas wszystkie tematy, które mogą zainteresować naszą społeczność. Teksty najlepiej przesyłać na adres mailowy: kontakt@wapno.info


anonim na Wapno.info

09:41 12-05-2010

Przepraszam,czy na Waszym portalu inf.mogę podzielić się o rozpoznawaniu problemów wynikających z uzależnienia takich jak:alkohol i narkotyki?


anonim na Wapno.info

23:14 11-05-2010

Jaki zadziorny!!! J28


anonim na Wapno.info

10:42 17-04-2010

Od moich rodziców to ty się odczep, bo nic ci do Nich! J24


anonim na Wapno.info

23:20 02-04-2010

J24 podziękuj, chociaż swoim rodzicom za to, że jesteś, (chociaż niewdzięczny). J25


anonim na Wapno.info

20:49 02-04-2010

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT i mokrego dyngusa dla wszystkich sympatyków Wapno.info.zyta


anonim na Wapno.info

20:17 02-04-2010

Tym,którzy tworzą tą stronę,tym,którzy tu piszą i tym,którzy czytają i komentują-WESOŁYCH ŚWIĄT.anonim


anonim na Wapno.info

20:13 02-04-2010

Rachunek sumienia zrobiony,dziękować nie mam za co ,więc nie dziękuję.J24


anonim na Wapno.info

13:54 02-04-2010

Rachunek sumienia zrobię jak będę stary, teraz mi się nie chce. Dziękuję dziewczynom, które dawały mi jeść.


anonim na Wapno.info

12:50 02-04-2010

A ja pozdrawiam WSZYSTKICH,którzy mnie nie lubią,bo to daje mi motywację do tego,aby stawać się lepszą.zyta


anonim na Wapno.info

10:17 02-04-2010

Podziękowanie kieruję do pani Justyny Korbal-za ciepły uśmiech i za życzliwe słowa.Ma w sobie duuużo pozytywnej energi,którą umie się dzielić.Pani Justyno-dobrze,że pani jest.anonim


anonim na Wapno.info

23:39 01-04-2010

No, co, NARODZIE nawet na okoliczność Świąt Wielkanocnych nie macie ochoty wyrazić wdzięczność za odebrane łaski. Czyżby w Wapnie nie było, komu dziękować? Więc róbcie rachunek sumienia i do roboty! STARUSZEK


anonim na Wapno.info

00:49 30-03-2010

Do słów Kompana, należy dopisać wyjątkową skromność Pani i Pana Chosińskich. Magda


anonim na Wapno.info

23:25 29-03-2010

Moim skromnym zdaniem, wspaniałymi ludźmi i uosobieniem dobroci i życzliwości jest Pan Jurek Chosiński i Jego Mama. Gorąco pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Kompan


anonim na Wapno.info

20:45 29-03-2010

Aby uniknąć nieporozumień, pragniemy przypomnieć, że skurczybyk to potocznie: spryciarz, gagatek, ananas, ptaszek, ancymonek, szelma, gałgan, hultaj, niecnota, mądrala, jucha, skurkowaniec, skurkowany, skubaniec, skubany, psubrat, chytry (szczwany) lis, sprytna bestia, samiec, który innym samcom imponuje tupetem i brawurą. Źródło : http://www.krzyzowki.info/skurczybyk


anonim na Wapno.info

14:49 29-03-2010

Ludzie w Wapnie są dobrzy,oprócz paru skurczybyków!!!!


anonim na Wapno.info

11:13 29-03-2010

Słowa wielkiego uznania należą się panu Pawłowi Trempale.Tyle razy bezinteresownie mi pomógł,że nie wiem czy będę w stanie odwdzięczyć się za okazaną pomoc.Panie DOKTORZE-dziękuję.anonim


anonim na Wapno.info

10:33 29-03-2010

Słowa uznania należą się Sabinie Kuszyńskiej,która ma tak wielllllkie serce i zawsze gotowa jest pomagać.Sabina tak trzymaj.K.M


anonim na Wapno.info

10:11 29-03-2010

Danka i Zbyszek Grabowscy-dla mnie stanowią uosobienie życzliwości i bezinteresowności.Czasami,żeby pomóc człowiekowi wystarczy dobre słowo,życzliwy uśmiech i przyjacielsko podana dłoń.I tacy właśnie ONI są.Adaś


anonim na Wapno.info

22:12 28-03-2010

Wapno jest piękne , piękne są też okolice , to moje rodzinne strony .


anonim na Wapno.info

22:50 27-03-2010

Myślę, że każdy ma w swoim otoczeniu człowieka, który zasługuje na uznanie. Dla mnie, takim człowiekiem z całą pewnością jest Pan Zbyszek Bilski. Jest bardzo życzliwy, uczynny i bezinteresowny. Sądzę, że wielu może to potwierdzić. Panie Zbyszku gdyby tak więcej ludzi brało z Pana przykład świat byłby lepszy i piękniejszy. Jagoda


anonim na Wapno.info

22:33 27-03-2010

Zgadzam się z Ewą i potwierdzam wszystko! Pan Mikołaj, to wymierający gatunek człowieka. Ja też jestem Mu wdzięczny za rzetelne i bardzo tanie usługi. STARUSZEK


anonim na Wapno.info

00:28 27-03-2010

Skoro piszemy o ludziach życzliwych i uczynnych, nie mogę nie napisać o naszym wspaniałym mechaniku samochodowym Panu Mikołaju Łosiaku. Jeżdżę starym złomem, który często zawodzi, dlatego często korzystam z uprzejmości Pana Mikołaja. W sytuacjach podbramkowych Pan Mikołaj potrafi odłożyć pilną robotę i ekspresowo naprawić mojego grata. Jako, że moja znajomość mechaniki jest równa zeru (jak każdej dziewczyny), Pan Mikołaj mógłby mi wcisnąć kit i zedrzeć ze mnie skórę, jak to bywało z innymi mechanikami. Dlatego doceniam Jego uczciwość i rzetelność!!! Gorąco dziękuję Panu, Panie Mikołaju za wszystkie dobre uczynki i ratunek w pilnych sytuacjach. WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM WARSZTAT PANA ŁOSIAKA!!! Ewa


anonim na Wapno.info

19:51 26-03-2010

Dla mnie zupełnie bezinteresownie i z wielką radością pomagał ludziom pan Florek,którego nie ma już wśród nas.Im więcej pomagał,tym bardziej się cieszył.A śmiech miał bardzo zarażliwy.I wcale nie mam tu na myśli pomocy materialnej,chociaż na tą też można było liczyć.zyta


anonim na Wapno.info

23:47 23-03-2010

Popieram – to dobry pomysł! Proponuję pisać o mieszkańcach Wapna, którzy zasługują na wdzięczność lub dowody uznania. Często są to ludzie, skromni, nierzucający się w oczy i nieszukający uznania. Na dobry początek chciałbym wyrazić słowa uznania dla Pana Grzegorza Pietrzyckiego. Wielokrotnie miałem okazję obserwować, jak bezinteresownie pomagał ludziom w nieszczęściu lub w potrzebie. Uważam, że w trudnych sytuacjach jest niezawodny i zawsze można na niego liczyć. Z oczywistych względów nie podaję przykładów. Ziomal


anonim na Wapno.info

20:03 23-03-2010

A może by tak o ludziach takich zwykłych,ale takich,którym coś zawdzięczamy.Zrobili dla nas coś zupełnie bezinteresownie.


anonim na Wapno.info

17:22 23-03-2010

W Wapnie mieszka dużo osób,które mają bardzo ciekawe zainteresowania np.są morsy,jest nurek,są osoby,które piszą teksty do piosenek itd.Wymieniać można by długo.Może te osoby napiszą coś więcej o swoich zainteresowaniach.zyta


Zajrzyj tutaj

Piosenki

Czytaj także

Zacna Nuta

Nasi Przyjaciele

O Wapnie

O nas

Wapno.info

Portal tworzony z myślą o Tobie

Portal społecznościowy Wapno.info powstał z myślą o aktualnych i byłych mieszkańcach Wapna. Jest miejscem spotkań przyjaciół i znajomych oraz źródłem cennych informacji. Więcej...